Pasirinkite miestą
Mūsų salonai:
Pasirinkite miestą
vilnius@tiamo.lt +37062077958

Masažas – tai viena seniausiųjų priemonių, žmonių sveikatai gerinti.

Masažas – tai viena seniausiųjų priemonių, žmonių sveikatai gerinti. Jo pradžia siekia gilią senovę. Žinoma, kad jis buvo labai plačiai taikomas senovės Egipte, Graikijoje, Romoje, Indijoje ir Japonijoje. Dabar visuotinai pripažįstama gydomoji lytėjimo nauda. Žinoma, kad masažas derina ir veikia skatinamai virškinimą ir kvėpavimą, tokius svarbius fiziologinius procesus. Jis taip pat gerina raumenų tonusą, sąnarių judrumą, laikyseną, spartina kraujo ir limfos apytaką, derina endokrininę ir nervų sistemas. Masažas teikia ne vien tik fizinę naudą, jis gelbsti ir psichologiškai – masažuojant reiškiamas rūpinimasis ir palankumas, palaikymas ir atjauta. Tai padeda vėl pajusti ryšį su savuoju vidiniu pasauliu ir geriau save vertinti, tai įkvepia gyvybinės energijos ir jėgų, kad galėtumėme pasiekti fizinę ir dvasinę pusiausvyrą.

Masažas yra vienas iš ypatingų veiksnių žmogaus gyvenime, padedančių palaikyti puikią kūno ir dvasios būseną. Ir nieko nėra geresnio, kaip po sunkios ir varginančios darbo dienos atsipalaiduoti ir atgaivinti savo kūną masažo procedūromis. Šiltų rankų prisilietimas, glostymo technika ir tam tikrų taškų spustelėjimai stebuklingai veikia visą mūsų organizmą. Masažo pagalba galima patobulinti kūno formas, pašalinti nuovargį.

Unikalūs [ comfort zone ] ritualai ir kvapai, kurie atspindi Senovės Rytų, Viduržemio jūros, Indijos ir Arabijos kultūrų tradicijas, nuneš Jūsų mintis ten kur dar nebuvote, pasileiskite į mažas atostogas kartu su Ti Amo.

Kainos REGISTRACIJA

PASLAUGA PASLAUGOS KAINA (Eur) TRUKMĖ (min)
SPA kūno masažas (masažas 75 min. + arbatos gėrimo ritualas 15 min.) 38.00 € 90 min
SPA veido masažas 23.00 € 45 min
Nugaros masažas (40 min. masažas + 15 min. arbatos gėrimo ritualas) 25.00 € 55 min
Pilvo anticeliulitinis masažas 15.00 € 30 min
Rankų anticeliulitinis masažas 15.00 € 30 min
Šlaunų anticeliulitinis masažas 26.00 € 30 min
Comfort Zone karštų akmenų masažas 47.00 €
Ritualiniai kūno šveitimai 29.00 €
Tranquillity ritualas kūnui ir veidui 58.00 €