Pasirinkite miestą
Mūsų salonai:
Pasirinkite miestą
vilnius@tiamo.lt +37062077958

Grožio namai “Ti Amo” siūlo Jums atsipalaiduoti ir bent trumpam pamiršti rūpesčius. “Ti Amo” komanda padės įgyvendinti Jūsų svajones ir papuoš ne tik kūną, bet ir sielą!

Išvertus iš italų kalbos, „Ti Amo“ reiškia „Myliu Tave“. Būtent šis jausmas yra mūsų varomoji galia ir sėkmės šaltinis. Grožio namai “Ti Amo” savo veiklą pradėjo 1999 m. Trakuose. Meilė ir pagarba klientui mus paskatino naudoti tik itin profesionalias ir kokybiškas kosmetikos priemones. 2002 m. įsteigėme įmonę „EMBLIKA“, kuri atstovauja ir platina „Davines“ plaukų priežiūros priemones bei „Comfort Zone“ SPA veido ir kūno kosmetiką. Po kelių sėkmingų metų buvo atvertos Vilniaus ir Kauno grožio salonų durys. “Ti Amo” grožio namuose dirba kvalifikuoti kirpimo, kosmetologijos, manikiūro-pedikiūro meistrai. Derindami produktų kokybę ir kolektyvo profesionalumą, klientams galime pasiūlyti šias kokybiškas paslaugas:

*Plaukų kirpimas, dažymas, proginės šukuosenos, cheminis sušukavimas, plaukų bei galvos odos puoselėjimo ritualai, keratino, hialurono, detoksikuojančios ir kitos procedūros.
* Kosmetologo paslaugos, veido bei kūno odos puoselėjimo programos, naudojant [ comfort zone ] prabangią SPA kosmetiką. Masažai.
* Manikiūras, pedikiūras, depiliacija;
* Estetinė mezoterapija, biorevitalizacija, bioreparacija- TiAmo Estetinės Kosmetologijos Centre TRAKAI.